HERŞEY BÖLÜMLÜ İÇİN ,

   
    BOLUMLU.ORG - Cenaze Haberleri
Beldemizi tanıtma amacıyla çıktığımız bu yolda, atılan ilkeli adımlarla  sanalda marjinal başarılara imza atıyoruz. Dünyanın dört bir yanına dağılmış hemşerilerimiz için yöre özlemini beldemizden resim, video ve haberlerle gidermeye çalışıyoruz

Bilgi teknolojileri çağındayız, birlik ve beraberliğimizi sanalda gerek web sayfalarıyla, gerekse evrensel sosyal platformlarla dünyanın her köşesinden insanımızı Bölümlü çatısı altında buluşturarak devam ettirme çabası içerisindeyiz.

Facebook ortamındaki sosyal platformlarımız ;
Grup  sayfamız  :  "BÖLÜMLÜ BELDESİ"               Üye Sayısı : 1576
Profil sayfamız  :  "Bölümlü Beldesi (Zisino)"     Üye Sayısı : 2952

 

 

 

     2008 ve 2009 yıllarına ait resimler arşivimize eklenmiştir.  41 Albüm - 1160 resimden oluşmaktadır. Yenileri eklenecektir.
               
Beldemize ait hiçbir yerde olmayan videolarımız için FACEBOOK'taki "BÖLÜMLÜ BELDESİ" sayfamızı ziyaret ediniz. TIKLAYIN

 
 
RESİM ARŞİVİ 
Arşivimizde çeşitli kategorilere ayrılmış 41 Albümle 1160 resim mevcuttur. Resimleri görmek için sayfa başındaki banneri (kayan resimler) kullanabilirsiniz.
  CANLI KAMERA
Gönüllerde memleket özlemi taşımayan yoktur. Belediyenin devreye koyduğu kamera sistemiyle dünyanın her köşesinden CANLI olarak  izleneme imkanına sahip oluyorsunuz.  
TIKLAYIN
 
 
VİDEO ARŞİVİ
Video konusunda ilk paylaşımları sizlerle paylaşan birisi olarak, youtube, facebook gibi ortamlarda hep paylaştım. Artık tüm videolarım burada da olacak.
  Ayrıca youtube ortamında bölümlü ile ilgili gerek benim yüklediğim gerekse diğer arkadaşların yüklediği videoları arama çubuğuna "bölümlü" yazarak izleyebilirsiniz. Tüm paylaşımlar için herkese teşekkür ederiz.